Descriere post

Angajam 20 de soferi C+E pentru divizia noastra italiana, pentru transport international pe comunitate, inclusiv Anglia, pentru firme importante partenere din Italia. Cunostinte minime de limba italiana, experienta minim 2 ani. Camioanele se preiau din mai multe locatii din nordul Italiei, dupa caz – Treviso, Verona, Torino, Piacenza. Conditii pentru soferi la sediu, salariu de 800 de euro plus indemnizatie de detasare trecute pe contract,  total 3000 – 3100 de euro net / lunar(100 euro pe zi calendaristica). Curse cu semiremorci cu prelata, box sau frigorifice, plecari din Italia  catre Germania, Franta, Austria, BeNeLux, Spania, Elvetia, Slovenia, UK. Camioane Volvo, Mercedes, Scania, Renault, Iveco, se fac intre 8000 – 11000 km lunar. Nu se descarca sau incarca manual. Program de lucru flexibil, negociabil, 3 / 1, 6 / 2, 4 / 2, etc. Transportul se suporta in anumite cazuri de catre firma, se asigura preluarea de la aeroport. Plata salariului se face de 2 ori pe luna, pe 25 luna in curs si 10 ale lunii urmatoare. Rugam seriozitate si recomandam sa aplice pe Mesenger sau pe site-ul nostru doar cei care se incadreaza in conditiile cerute si pot fi disponibili in maxim 2-4 saptamani. Inainte de a suna va rugam sa va inscrieti in aplicatia noastra, pentru a avea detalii despre dumneavoastra atunci cand vorbim. Accesati: https://joburidevis.ro/app/add-profile si raspundeti cat mai detaliat la intrebari. Atentie, trebuie completate toate campurile, inclusiv sa incarcati o fotografie!! La urma ve-ti primi un mesaj de confirmare. Daca sunteti deja in baza noastra sunati direct sau lasati un mesaj si va sunam noi. Daca nu reusiti sa ne contactati lasati mesaj si va sunam in cel mai scurt timp. Interviul se va finaliza dupa o discutie pe camera.

Activitatea se desfasoarea in afara tarii, in UE.

FORMULAR DE CONTACT

  • E-CARGOO AGENCY SRL
    J27/1135/2019, C.U.I. Ro 41732291
    Cap. Soc. 50000 lei
  • Str. Gării 1031, Roznov, Judet Neamt, Romania
  • +40 723 302 729
  • contact@joburidevis.ro