Descriere post

Angajam  10 soferi C+E, pentru 40 tone, pentru firma belgiana din grupul KatoenNatie. Se efectueaza transport international in zona BeNeLux, Franta, Germania, UK cu remorci tip siloz. Preferabil cu exeprienta pe siloz, dar se poate forma soferul in 2 zile neplatite la sediul firmei. Sunt necesare cunostinte minime de limba engleza sau germana. Experienta minim 1 an pe comunitate. Oferim contract belgian cu retributie bruta de aproximativ 15 euro / ora si toate celelalte beneficiile ale sistemului belgian: ore suplimentare, de noapte si de weekend majorate plus 40 euro/noapte dormita in cabina, concediu anual 26 zile. Se lucreaza 50-60 de ore pe saptamana, se fac 10000 – 15000 km lunar. Salariul se plateste in 2 transe, avans 1000 euro pe 15 si rest de plata pe 10 ale lunii urmatoare. Camioane confortabile DAF si Volvo, baza cu conditii civilizate pentru stationare, dusuri, toalete pentru soferi, bucatarie, masina de spalat, etc, in apropiere de Eindhoven. Program de lucru minim 8 saptamani cu 2 acasa sau 3 luni cu 3 saptamani acasa. Nu se plateste transportul. Nu este nevoie de cazare, se sta in cabina. Rugam seriozitate si recomandam sa aplice pe Mesenger sau pe aplicatia noastra  https://joburidevis.ro/aplicatia-better-jobs/  doar cei care se incadreaza in conditiile cerute si pot fi disponibili in maxim 2 -3 saptamani.  Asteptam datele candidatilor(nume, varsta, experienta, domiciliu, limbi vorbite) , o fotografie actuala si un numar de telefon pe care ve-ti fi sunati in maxim 48 de ore. Aceasta este o varianta pentru soferii care doresc sa revina frecvent acasa. Soferii care doresc relocare definitiva in tarile mentionate sunt rugati sa transmita separat acest lucru si vor fi contactati separat. Asiguram  intocmirea documentelor de sedere. Cei care nu sunt disponibili imediat pot depune CV-uri pentru joburi ulterioare.

Activitatea se desfasoarea in afara tarii, in UE.

FORMULAR DE CONTACT

  • E-CARGOO AGENCY SRL
    J27/1135/2019, C.U.I. Ro 41732291
    Cap. Soc. 50000 lei
  • Str. Gării 1031, Roznov, Judet Neamt, Romania
  • +40 723 302 729
  • contact@joburidevis.ro