Descriere post

Recrutam pentru grup multinational cu sediul in Belgia, 20 de soferi C+E cu toate actele necesare pentru transport cu camioane de 40 de tone. Transportul se efectueaza cu remorci box sau prelata, arareori frigorifice, doar intern Belgia, de tip distributie. Se iau remorci gata incarcate de la platforme logistice, gen Carrefour, Delhaize si se distribuie la supermarketuri. Curse repetabile, se ajunge aproape in fiecare seara si in fiecare weekend acasa. Incarcarile sunt din zona Bruxelles nord. Se lucreaza 12 – 15 ore / zi. Se asigura cazare gratuita primele 3 luni si se acorda ajutor in gasirea cazarii pe termen lung. Nu se doarme in cabina. Nu sunt necesare cunostinte de limba straina, se lucreaza doar cu dispeceri romani, dar cunoasterea unei limbi straine este un plus bonificat. Experienta minim 2 ani. Contract direct Belgia, cu plata orara – 14.7 euro/ora cu majorarile legale la orele suplimentare, plus 8 euro/ zi bonuri. Retributii  apropiate de 3000 euro net lunar, plata la fiecare 2 saptamani. !!! Se acorda al 13-lea salariu si 26-30 de zile de concediu conform legislatiei belgiene. Se beneficiaza de toate avantajele protectiei sociale belgiene. Perioada de lucru si concediu flexibile, negociabile, se prefera continuitate. Preluarea soferilor de la aeroport. Rugam seriozitate si recomandam sa aplice pe Mesenger sau pe site-ul nostru doar cei care se incadreaza in conditiile cerute si pot fi disponibili in maxim 4 saptamani. Asteptam datele candidatilor(nume, varsta, experienta, domiciliu, limbi vorbite, o fotografie actuala si un numar de telefon pe care ve-ti fi sunati in maxim 48 de ore. Persoanele pentru care nu este posibil un interviu direct vor fi apelati video.

Activitatea se desfasoarea in afara tarii, in UE.

FORMULAR DE CONTACT

  • E-CARGOO AGENCY SRL
    J27/1135/2019, C.U.I. Ro 41732291
    Cap. Soc. 50000 lei
  • Str. Gării 1031, Roznov, Judet Neamt, Romania
  • +40 723 302 729
  • contact@joburidevis.ro