Descriere post

Angajam 4 soferi profesionisti cu experienta pe comunitate minim 2 ani, limba engleza sau olandeza , pentru transporturi de containere in principal sau diferite remorci, din Roterdam catre Germania, BeNeLux sau Franta. Se asigura de firma parcarea securizata in PLAZA Maasvlakte and Routier Waalhaven din Roterdam, unde sunt toate conditiile: Wi-Fi, toalete, dusuri, masini de spalat, etc. Se lucreaza pe masini Iveco sau DAF ultimele modele, aproximativ 50 de ore / saptamana, 3000 de euro / luna net(peste 13 euro / ora). Contract romanesc cu 6000 de lei pe stat de plata si indemnizatie de detasare trecuta la salarizare in contract. Dupa un an se poate opta pentru contract olandez. Perioada de lucru si concediu negociabile, se prefera continuitate. Rugam seriozitate si recomandam sa aplice pe Mesenger sau pe site-ul nostru doar cei care se incadreaza in conditiile cerute si pot fi disponibili in maxim 2 saptamani. Asteptam datele candidatilor(nume, varsta, experienta, domiciliu, limbi vorbite si o fotografie actuala in care sa va putem vedea in intregime) si un numar de telefon pe care ve-ti fi sunati in maxim 48 de ore. Persoanele pentru care nu este posibil un interviu direct vor fi apelati video.

Activitatea se desfasoarea in afara tarii, in UE.

FORMULAR DE CONTACT

  • E-CARGOO AGENCY SRL
    J27/1135/2019, C.U.I. Ro 41732291
    Cap. Soc. 50000 lei
  • Str. Gării 1031, Roznov, Judet Neamt, Romania
  • +40 723 302 729
  • contact@joburidevis.ro